Pokoje

Pracownia Geppetto
workshop Przenieście się do baśniowego świata, we włoskim miasteczku, w domu Dżepetta. Osobista pracownia poczciwego staruszka to pokój wyrwany jak z książki o drewnianym chłopcu. Znajdziecie tam wszystko co niezbędne do pracy z drewnem, jednak Wasze zadanie będzie całkiem inne. Do jego wykonania przyda się bystre oko, sztuka łączenia elementów, czy logiczne myślenie. Dajcie się zatracić w otoczeniu łamigłówek, jednak nie traćcie głowy. Na wykonanie zadania jest tylko 45 minut. Pośpieszcie się, zanim ON wróci!
Misja Antykwariat
Ta Antykwariuszka odkąd ją znacie była trochę dziwna, co najmniej ekscentryczna. Wszystkie historie, które wam opowiadała braliście za efekt długotrwałego przebywania z książkami skutkujący zbyt wybujałą wyobraźnią. Jednak Ona zniknęła w dość tajemniczych okolicznościach i jeszcze ta wiadomość, którą wam zostawiła… Zaczynacie podejrzewać, że te wszystkie historie nie były tak zwyczajnie wyssane z palca. books-1866844_1280
Projekt OMEGA [W Przygotowaniu]
spy-camera-1702973_1920 Budzisz się w nieznanym otoczeniu. To Labolatorium? Jak się tu znalazłeś? Tak wiele pytań, a tak mało czasu. Jedynie współpraca może was ocalić przed tym co kryje się w zakamarkach pokoju.